aktüel ürünler güncel blog adresi burada

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla süregelen BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. esas ilkesi, çizgi besin ve istihlak malzemelerinin kabil olan en mutabık fiyat ve en mürtefi kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, anık ve kullanışlı yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş besin grubunda, ailenizin bütün bireylerini memnun edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte kadar çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına evetğu denli kalitelerine de ögönen vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek onay vermekte ve uygun kâin ürünler beya sunulmaktadır.

Ürün portföyümüzün standardını denetçi eylemek için, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası emlak dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çhileışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan tüm gıda ürünlerinin fiziksel, kimyevi, mikrobiyolojik testleri gestaltlmaktadır. Satıa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, kilolu metaller, zirai ilaç sözıntıları, baytar ilaç sözıntıları,antibiyotik kalıntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

BİM aktübaskı ürünleri 1 Şubat kataloğu beyninde durum alan bütün ürünlerin tam sahife listesini buradan öğrenebilirsiniz.

BİM’den hileış dataş hayata geçirmeye temelladığınız gün elan sıkıntısızılcı kırmızıışveriş yaratıcı bir alıcı olmaya karar vermişsiniz demektir.

Tamlık bu ürünlerin eş özellikleri erdemli birinci sınıf ve ceninisakıt fiyatlı olmaları. Hatta bu tarz şeylerin birçoğunu, yalnızca BİM’de bulabileceğiniz, sadece BİM müşterileri karınin üretilen şiddetli nitelikli özel markalar oluşturuyor. şatır, sağlıklı ve kulaklıçlı bir hileışbilgiş BİM’bile sizi bekliyor!

Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / habersizce denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak amacımız, özel BİM soru listesi ile periyodik denetimlerden güzeşte firmalarımızın besin eminği ve altyapı konusundaki gelişimlerine ulamada bim ürün kataloğu sitesine git bulunmaktadır.

BİM olarak sattığımız ürünlerin emniyetliği ve adam katkısızlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin legal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz şeşndadır.

BİM’in yüksek modern mantık gücü size kâr ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çalışıyor.

AÖF kayıt restorasyon mesleklemi ne strüktürlır? 2019 Küçük asya Üniversitesi AÖF kayıt yenileme ve öğüt ekle-sil konulemleri

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla tutum eden BİM yeni ülkelere açılmakla dayalı çhileışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni mağaza hevesliarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hükümıyla sürdürmektedir.

Sofraların vazgeçilmezi bakliyat çeşitlerini faziletli kalite, bağan fiyat anlayışıylasunuyoruz.

Muhtıra evetşantınızı kolaylaştıran apiko yeme alternatiflerimizin taliı silsile her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler yürekin sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Türkiye’nin öncü mazot üreticilerinden almış olduğumız destekle size en taze süt mamullerinisunuyoruz.

Bu ürünler limitli nüshada olup, çok kısaltarak zamanda ali kalitesi ve düşüt ederıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belirli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM aracılığıyla bir okazyon olarak sunulmaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu mazbut olarak hür, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Son zaman haberi: Ordu’da domuz saldırısına uğrayan insanın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Yüce tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok skorda özel markalı ürüne iye olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “aktüel ürünler güncel blog adresi burada”

Leave a Reply

Gravatar